Wszystkim życzliwym osobom bardzo dziękujemy za przekazanie nam 1% podatku za 2018 rok! Każdą wpłaconą kwotę przeznaczymy na działania, o których można przeczytać niżej.

Dziękujemy, że pomagają nam Państwo pomagać skuteczniej i efektywniej!


Prosimy o przekazanie nam 1% podatku.

W ten sposób bardzo konkretnie
pomogą Państwo prowadzić rehabilitację osób niepełnosprawnych w godnych warunkach.

***

Ten 1% to dla nas WIELKA pomoc,
by rehabilitację prowadzić skutecznie
i w godnych warunkach

***

Rozliczając PIT za poprzedni rok

prosimy o wybranie nas, jako organizacji pożytku publicznego (OPP) poprzez wpisanie naszego numeru

KRS 000 007 2694

koniecznie prosimy wskazać cel szczegółowy:

„dla Warsztatu”


PIT można rozliczyć samodzielnie, korzystając np. ze strony https://www.e-pity.pl/

lub skorzystać z rozliczenia przygotowanego przez Urząd Skarbowy na stronie https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/

Jest jeszcze jedna możliwość:

Chętnie pomożemy rozliczyć Twój PIT.

Zadzwoń i dowiedz się, kiedy możemy zająć się rozliczeniem Twojego PIT-u: tel. 81 75 99 299

***

Na co przeznaczymy pieniądze?

Warsztat Terapii Zajęciowej działa w ramach Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia”, przy ul. Głuskiej 138 w Lublinie. Prowadzimy terapię zajęciową dla 35 osób z niepełnosprawnościami, zwłaszcza z niepełnoprawnością psychiczną. Pomagamy nabyć umiejętności, które są niezbędne do tego, aby osoby korzystające u nas z rehabilitacji mogły wieść jak najbardziej samodzielne życie, nawiązywać owocne relacje społeczne oraz podjąć pracę na chronionym lub otwartym rynku pracy. Wszystko – oczywiście – na miarę możliwości i potrzeb konkretnej osoby. Pracujemy wytrwale i skutecznie.

W bieżącym roku stoi przed nami zadanie finansowe, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować z naszego bardzo skromnego budżetu, dlatego zwracamy się po pomoc do ludzi o wielkich i życzliwych sercach – ludzi, którzy zechcą przekazać nam 1% swojego podatku.

Tym zadaniem jest:

– zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania naszego budynku (wymiana starych drewnianych nieszczelnych okien na pierwszym piętrze, usunięcie starej zagrzybionej elewacji na budynku i położenie nowej, wyremontowanie opaski betonowej wokół budynku, aby zabezpieczyć budynek przed przemarzaniem fundamentów i utratą stabilności).

Na zrealizowanie tego pilnego zadania potrzebujemy zebrać 53 tys. zł (drugie tyle mamy nadzieję otrzymać w ramach dofinansowania na remonty budynków, w których prowadzona jest rehabilitacja osób niepełnosprawnych).

Za każde 1% BARDZO dziękujemy!

Liczy się każdy, nawet najmniejszy 1% podatku, bo przecież nie byłoby wielkiego życiodajnego oceanu bez małych pojedynczych kropelek wody!