Bransoleta z miedzi
80,00 zł z VAT
Bransoleta wykonana z miedzianego płaskownika typu otwartego z fakturą wykonaną metodą młotkowania. Faktura wykonana jest na górnej części bransolety oraz na jej bocznych płaszczyznach, co jest widoczne na zdjęciach. Wymiary produktu: szer. 10 mm, grubość 3 mm, średnica 70 mm. Produkt dostępny tylko w naszym sklepie internetowym.
1 w magazynie
Kategorie: Biżuteria, Dekoracje, prezenty, Dzień kobiet, Walentynki
Tagi: biżuteria z metalu, bransoleta, miedż, miedziany płaskownik
Podobne produkty

Brosza w kształcie ważki
Broszka z miedzi o wym.6cm x 4,7cm. Broszka barwiona ogniem w celu nadania dodatkowych walorów artystycznych. Idealny prezent dla osób ceniących sobie oryginalność. Produkt dostępny tylko w naszym sklepie !!!

Obrączka z miedzi
Produkt wykonany z miedzianej blachy z fakturą wykonaną techniką młotkowania. Wymiary produktu: śr. 22 mm, szerokość w najszerszym miejscu 16 mm. Produkt do nabycia tylko w naszym sklepie.

Naszyjnik z miedzi – liść miłorzębu japońskiego (projekt autorski)
Wisior wykonany z blachy miedzianej o wym. 6cm. x 6cm. Zawieszka o dł. 31,5 cm wykonana z woskowanego sznureczka o grubości 1mm.
W razie potrzeby długość zawieszki można samodzielnie zmienić (skrócić).
Oryginalny wyrób rękodzielniczo-metaloplastyczny do nabycia tylko w naszym sklepie!!!

Wisiorek z miedzi – wariacja nr 2
Wisiorek wykonany z blachy miedzianej o wym.: szer. 60mm, wys. 60mm z oryginalną fakturą. Zawieszka wykonana z woskowanego sznureczka o długości 29,5 cm. Oryginalny produkt rękodzielniczo - metaloplastyczny o właściwościach prozdrowotnych do nabycia tylko w naszym sklepie!!!



