Adam

with Brak komentarzy

W naszym Warsztacie powstaje mnóstwo pięknych przedmiotów. Na pewno jesteście ciekawi, czyje głowy je wymyśliły i czyje ręce je wykonały. Oto nowy cykl artykułów, w którym przedstawiać będziemy naszych uzdolnionych projektantów, rękodzielników i artystów.

 

Nasz nowy cykl rozpoczyna osoba niezwykle twórcza i artystycznie dojrzała. Tak mówi o sobie:

Mam na imię Adam. Mam 46 lat. Z wykształcenia jestem artystą plastykiem, miłośnikiem sztuk pięknych. Uwielbiam kwiaty i kocham zwierzęta, a w szczególności koty i ptaki. Jedną z moich ulubionych form spędzania wolnego czasu, jest zwiedzanie zabytkowej architektury, np. zamki, pałace na terenie naszego kraju, ale też poza jego granicami. Na co dzień pracuję z osobami z różnymi niepełnosprawnościami w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Misericordia” w Lublinie na etacie instruktora terapii zajęciowej w pracowni rękodzieła.

W ramach swojej zawodowej pracy prowadzę terapię zajęciową, która pomaga osobom niepełnosprawnym nabyć różnorodne umiejętności, dzięki którym mogą dobrze funkcjonować w społeczeństwie i na rynku zawodowym. Przekazuję im wiedzę teoretyczną i uczę praktycznych umiejętności m.in. związanych z zawodami rękodzielniczymi, takimi jak np. twórca ludowy, dekorator wnętrz, zdobnik ceramiki/malarz ręczny, koszykarz/plecionkarz, czy metaloplastyk. Na zdjęciach, przedstawiam wyroby rękodzielnicze, które dotychczas osobiście zaprojektowałem i wykonałem na potrzeby terapii zajęciowej uczestników korzystających z rehabilitacji w pracowni rękodzieła.

 

Moje prace są dostępne w sprzedaży w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym w Lublinie przy ul Głuskiej 138.

(kliknij na zdjęcie – jeżeli przedmiot jest dostępny, zostaniesz przekierowany do sklepu)

Biżuteria z miedzi – naszyjniki, wisiorki, pierścionki, broszki, bransoletki, kolczyki

Odlewy gipsowe – samodzielne dekoracje lub magnesy na lodówkę

Inne prace

Zostaw swój komentarz