Główne działania podejmowane w pracowni:

  1. Prowadzenie zajęć edukacyjnych na temat środków czystości i zasad utrzymywania porządku w pomieszczeniu, materiałów, narzędzi i technik stosowanych w dekoratorstwie oraz innych zajęć niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania pracowni.
  2. Wytworzenie przedmiotów w pracowni

- wytwarzanie przedmiotów dekoracyjnych lub użytkowych głównie z surowca naturalnego lub wtórnego (np. szyszki, kora, drewno, plastik, papier). W pracowni mogą być wykonywane również przedmioty z materiałów nowych, o ile nie jest możliwe zastosowanie materiału wtórnego,

- wykonywanie przedmiotów według własnego wzoru lub wzoru zaproponowanego przed usługodawcę,

- dbanie o estetykę i jakość wykonywanych przedmiotów.

  1. Świadczenie usług

- wykonywanie na zamówienie przedmiotów dekoracyjnych lub użytkowych, dekoracji imprezy okolicznościowej itp.,

- wykonywanie na zamówienie usług sprzątania, drobnych prac naprawczych lub pomocniczych (np. ustawianie mebli).

  1. Organizacja sprzedaży usług i wyrobów

Organizacja obejmuje pozyskanie klientów – bezpośrednich odbiorców wyrobów/usług oferowanych przez pracownię lub zorganizowanie kiermaszu sprzedaży usług/wyrobów powstałych w pracowni.

5. Porządkowanie pracowni oraz wyznaczonej części budynku warsztatu lub jego otoczenia. Dbanie o rośliny wewnątrz i wokół budynku. Dbanie o estetykę otoczenia budynku warsztatu oraz wewnątrz budynku.

6. Dokonywanie zakupów środków czystości dla całego warsztatu oraz innych materiałów niezbędnych do funkcjonowania pracowni.

7. Koordynowanie czynności porządkowych w warsztacie.

 

Co robimy w tym roku?

Pracownia porządkowo – dekoratorska wytwarza produkty okolicznościowe – stroiki świąteczne, choinki, wieńce na cmentarz, a także produkty dekoracyjne dostępne przez cały rok. W ofercie całorocznej mamy wykonane ręcznie drewniane produkty użytkowe, takie jak np. wieszaki, chusteczniki, serwetniki, szkatułki, podkładki pod kubki oraz wiele innych. Przyjmujemy także zamówienia spersonalizowane.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które mogą stać się oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem dla Was samych lub dla Waszych bliskich.

 

Przedmioty przez nas wykonane znajdziesz w naszym SKLEPIE. Zapraszamy!