Zapraszamy Cię

na terapię zajęciową

do naszego Warsztatu

DLA KOGO zajęcia w Warsztacie?

W naszym Warsztacie pracujemy głównie z osobami z niepełnosprawnością psychiczną (chorującymi psychicznie, po kryzysach psychicznych, z zaburzeniami psychicznymi), ale przyjmujemy również – w miarę wolnych miejsc – osoby z innymi niepełnosprawnościami.

WYMAGANIA FORMALNE:

Do naszego Warsztatu przyjmujemy osoby posiadające ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (stopień umiarkowany lub znaczny), wydane przez Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności (ul. Magnoliowa 2, Lublin), bądź przez inną równoważną instytucję (dotyczy to osób, które ubiegały się o orzeczenie w innym powiecie niż lubelski grodzki).

Niezbędne jest również, aby w orzeczeniu zaznaczone było wskazanie do udziału w terapii zajęciowej.

Jeżeli nie posiadasz orzeczenia, a potrzebujesz skorzystać z oferowanej u nas terapii, skontaktuj się z nami. Podpowiemy, co jest niezbędne i jaką drogą można je nabyć.

CO ZROBIĆ, aby zapisać się na zajęcia do Warsztatu?

Jeżeli posiadasz ważne orzeczenie i zależy Ci, by samodzielnie radzić sobie w życiu, zarówno w kontach społecznych, jak i na płaszczyźnie zawodowej, zapraszamy Cię do naszego warsztatu. Spotkasz się z życzliwym przyjęciem innych osób uczestniczących w terapii zajęciowej, a świetnie wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, by Ci pomóc osiągnąć cele, jakie wspólnie wyznaczycie.

Zadzwoń (lub Twój rodzic/opiekun) do nas i umów się na spotkanie w Warsztacie, by zobaczyć, jak pracujemy oraz wypełnić KARTĘ KANDYDATA DO WARSZTATU. Możesz ją pobrać TUTAJ, by zobaczyć, jakie dane będą potrzebne. Zabierz ze sobą ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Na etapie wstępnym nie potrzebujemy żadnych innych zaświadczeń, np. od lekarza czy psychologa. Jak zostaniesz uczestnikiem zajęć w Warsztacie, będą potrzebne jeszcze dodatkowe informacje.

DODATKOWE INFORMACJE:

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji – zadzwoń do nas pod nr tel. 81 75 99 299

lub napisz maila: wtzmisericordia@interia.pl

Możesz od razu dowiedzieć się o nas więcej przeglądając naszą stronę internetową,

a zwłaszcza zakładkę O nas”.

 

 

ZAPRASZAMY!