Obrączka z miedzi
30,00 zł z VAT
Produkt wykonany z miedzianej blachy z fakturą wykonaną techniką młotkowania. Wymiary produktu: śr. 22 mm, szerokość w najszerszym miejscu 16 mm. Produkt do nabycia tylko w naszym sklepie.
1 w magazynie
Kategorie: Biżuteria, Dzień kobiet, Walentynki
Tagi: biżuteria, miedż, obrączka
Podobne produkty

Wisiorek z miedzi
Wisiorek wykonany z miedzianej blachy w formie kwiatka, przyozdobiony kamieniem o nazwie "tygrysie oko". Wymiary wisiorka 4cmx4cm. Zawieszka ma długość 34cm, jest wykonana z woskowanego sznurka, przy czym jest możliwość jej samodzielnego skrócenia do indywidualnych potrzeb. Miedź ma właściwości prozdrowotne np. hamuje rozwój bakterii, poprawia kondycję skóry a zatem jeśli chcesz zdrowie mieć, noś miedź!

Wisiorek z miedzi – wariacja nr 1
Wisiorek z miedzianej blachy z oryginalną fakturą o wym.: szer. 55mm, wys. 60mm. Zawieszka wykonana z woskowanego sznureczka o długości 32cm. Wyrób rękodzielniczo - metaloplastyczny o właściwościach prozdrowotnych. Do nabycia tylko w naszym sklepie!!!

Pierścionek z miedzi
Pierścionek wykonany z miedzianej blachy, przyozdobiony małymi naturalnymi bursztynami uformowanymi na kształt kwiatów.
Rozmiar pierścionka "22" (wewnętrzna średnica 21mm), przy czym jest możliwość regulacji pierścionka np. zmniejszenia jego średnicy (dogięcie) lub zwiększenia (rozgięcie). Miedź ma właściwości prozdrowotne. Chcesz zdrowie mieć, noś miedź!

Naszyjnik z miedzi – liść (projekt autorski)
Wyrób rękodzielniczy.Wisior wykonany z blachy miedzianej o wym. 10,5cm x 4,0cm. Zawieszka wykonana ze sznurka woskowanego o długości 33cm. Miedź ma właściwości prozdrowotne. Idealny prezent dla kobiety która ceni sobie oryginalność.