„Feliks” w Kinie Centrum Kultury w Lublinie

with Brak komentarzy

 

 

W dniu 11.02.2019 roku pracownicy i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Misericordia” mieli okazję, na zaproszenie Kina Centrum Kultury w Lublinie, obejrzeć film pt. „Feliks”.

 

Tytułowy bohater to chłopiec, który idąc w ślady swojego zmarłego ojca marzy o tym, aby zostać saksofonistą. Mimo talentu muzycznego nie może rozwijać swojej pasji, ponieważ matka Feliksa uważa, że edukacji w prestiżowej szkole powinna być głównym celem chłopca, a muzyka i jazz sprowadzą go na złą drogę. Jednak główny bohater bez wiedzy matki, bierze udział w przesłuchaniu do szkolnej orkiestry i po wielu próbach oraz z pomocą przyjaciół udaje mu się dołączyć do zespołu, z czym wiążą się kolejne ciekawe przygody chłopca.

 

Film „Feliks” łączy w sobie wszystko, co najlepsze w kinie: ciekawą historię, humor i ważny morał, dlatego widzowie mieli okazję śmiać się, za chwilę wzruszyć, a w konsekwencji wyciągnąć wnioski po obejrzeniu filmu. Po seansie można było usłyszeć tylko pozytywne opinie i oceny widzów.  W związku z tym zachęcamy wszystkich, zarówno młodszych, jak i starszych, aby w wolnej chwili sięgnęli do filmu „Feliks”, bo na pewno to nie będzie stracony czas.

 

Autor: Kaja Koziara

Zostaw swój komentarz