Wielkie gratulacje!

with Brak komentarzy

Gratulacje

„WIARA I ROZUM są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy. Sam Bóg zaszczepił w ludzkim sercu pragnienie poznania prawdy, którego ostatecznym celem jest poznanie Jego samego, aby człowiek – poznając Go i miłując – mógł dotrzeć także do pełnej prawdy o sobie”

św. Jan Paweł II, Fides et ratio

Obierając sobie za motto powyższe słowa św. Jana Pawła II, Fundacja „Wiatrak” zorganizowała IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”, w którym wzięli udział uczestnicy naszego Warsztatu. Prace konkursowe pod tytułem „Wiara i rozum” przygotowali uczestnicy pracowni krawieckiej i prac ręcznych pod czujnym okiem instruktorki Pani Justyny Kosowskiej.

Z ogromną radością przyjęliśmy informację, iż jedna z naszych uczestniczek otrzymała wyróżnienie w kategorii rękodzieło. Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie autorce wyróżnionej pracy. Wiemy, że w przygotowanie prac włożyliście całe swoje serce, co widać w Waszych pracach i co też zostało docenione.

Na koniec, słowa uznania i podziękowania od organizatorów:

„Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i przygotowanie prac konkursowych, zwłaszcza w tym trudnym czasie pandemii, w którym aktywność społeczności zasługuje na szczególne uznanie. Jesteśmy przekonani, że był to cenny i owocny czas dla nas wszystkich, przyczyniający się do rozwoju i upowszechniania twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnościami.”

Dyrektor Fundacji „Wiatrak” – Ks.Tomasz Klafetka

Dyrektor Festiwalu „fART” – Pani Małgorzata Kozioł

Oto wyróżniona praca konkursowa: „Wiara i rozum”. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy autorce i życzymy dalszych sukcesów!

praca konkursowa

Zostaw swój komentarz