GRATULUJEMY!

with Brak komentarzy

Gratulujemy

Spieszymy z kolejnymi gratulacjami dla naszych uczestniczek ?

Pracownia krawiecka i prac ręcznych nie spoczywa na laurach i pod czujnym okiem instruktorki Pani Justyny Kosowskiej tworzy prace na kolejne konkursy, czego efekty już widać.

Lubelski Odział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zorganizował już XVIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”, na który swoje prace wysłały dwie uczestniczki naszego Warsztatu z pracowni krawieckiej i prac ręcznych. Tegoroczny temat prac konkursowych to: „Tajemnica mojej wyobraźni”. Obie Panie otrzymały wyróżnienia.

Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!!!

Organizatorzy wyrazili swoje uznanie dla terapeutów i uczestników konkursu:

„Ten rok był dla wszystkich bardzo trudny i sprawił, że wiele rzeczy musiało ulec zmianie. Mimo tych niedogodności wyrażamy wdzięczność terapeutom za przygotowanie i ukierunkowanie twórczości swoich podopiecznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie ciekawych prac. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo z nami w kolejnej edycji konkursu (…). Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy samych sukcesów!”

Poniżej prezentujemy wyróżnione prace konkursowe i jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii, którymi możecie podzielić się w komentarzach ?

Cóż to za tajemnice skrywa wyobraźnia?

Tajemnica wyobraźni

Uczestnik WTZ

Zostaw swój komentarz