NIECH ŻYJE BAL KARNAWAŁOWY!

with Brak komentarzy

„Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad balem” pisała niegdyś Agnieszka Osiecka, a śpiewała Maryla Rodowicz. My także razem z nimi śpiewaliśmy tę piosenkę oraz wiele innych na Balu Karnawałowym w dniu 28.02.2019 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Misericordia”. Bal jest u nas tradycją – każdego roku w Tłusty Czwartek właśnie w taki szczególny sposób świętujemy koniec karnawału. W tym roku świętowaliśmy po raz dziewiąty z rzędu.

Wydarzenie miało charakter wokalno-taneczny, a nawet przebierany, ponieważ wszyscy uczestnicy imprezy poproszeni zostali o specjalną charakteryzację w tym dniu. Dzięki temu na Balu Karnawałowym pojawił się m.in. Freddie Mercury, królowa, Charlie Chaplin czy Czarownica. Na wydarzenie zaproszeni zostali goście z oddziału dziennego Ex Cordis z ulicy Kowalskiej.

Podczas Balu Karnawałowego odbyły się dwa konkursy: wybór Króla i Królowej Balu oraz konkurs na najszybsze zjedzenie pączka. Ze względu na to, że wydarzenie odbyło się w Tłusty Czwartek, wszyscy uczestnicy imprezy zostali obdarowani słodkościami, a przede wszystkim tradycyjnym pączkiem. Królem balu został Freddie Mercury, a królową balu Dzwoneczek. W szranki do konkursu na najszybsze zjedzenie pączka stanęło pięć osób, a wygrała uczestniczka naszego Warsztatu.

 Freddie – zwycięzca w konkursie

Zostaw swój komentarz