W KARNAWALE SAME BALE

with 2 komentarze

Bal karnawałowy

W Warsztacie Terapii Zajęciowej „Misericordia” odbył się po raz kolejny bal karnawałowy. Jak co roku w TŁUSTY CZWARTEK, spotkaliśmy się JUŻ po raz 10-ty. To prawie Jubileusz . W dacie wydarzenia same okrągłe cyferki, zupełnie jak pączki!

Balony

Trudy przygotowań

Rzadko o tym piszemy, ale w przygotowania jak zawsze zaangażowali się uczestnicy i pracownicy WTZ. Czasem było trochę napięcia i trochę tremy, ale najbardziej chyba lubimy przed balem te wszystkie szepty na korytarzu i w pracowniach… Omawianie i dobór przebrania – a potem to wielkie zaskoczenie, gdy ktoś kogoś nie poznaje w dzień balu!

DJ

Muzyka i pączki!

Bal zawsze jest u nas w tłusty czwartek, dlatego oczywiście pojawił się słodki poczęstunek i nie zabrakło pączków, a ponieważ karnawał bez muzyki i tańca to nie karnawał , było jedno i drugie! DJ Łoś puszczał nie tylko muzykę do tańca, ale także specjalne dedykacje, które można było u niego zamówić. Mamy nadzieję, że każdy coś dla siebie znalazł i miał okazję spalić pączkowe kalorie…

Królowa balu

Król i Królowa Balu

Tradycyjnie w toku wydarzenia prowadziliśmy mini konkursy z nagrodami. Tym razem były to: „Gorące krzesła” oraz „Taniec z balonem”. Przez cały bal można było także głosować na najpiękniejsze przebrania. W tym roku był naprawdę bardzo trudny wybór, ponieważ było mnóstwo fantastycznych kostiumów! Wśród Pań błyszczał: Anioł, Szeherezada, Czarownica, Hipiska, Kot, Królewna Śnieżka oraz wiele, wiele innych interesujących przebrań. Piękne akcenty w postaci koronkowych masek robiły ogromne wrażenie! Panowie byli bardziej powściągliwi w doborze przebrań, mimo to pojawili się np.: Kibic, Afroman, Łoś i Król W toku głosowania Królową Balu została uczestniczka WTZ, która miała przebranie inspirowane filmem „Coco” oraz „Czarny Marek w masce” – z Oddziału Dziennego!

Bal karnawałowy

Bo życie bez przyjaciół jest jak pączek bez dżemu”

Warsztatowy bal nigdy nie stałby się tradycją, gdyby nie osoby, które zawsze uświetniają swoją obecnością naszą zabawę. W tym roku dołączył do nas Oddział Dzienny Psychiatryczny z ul. Abramowickiej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „SERCE”, za co bardzo, bardzo Wam dziękujemy

Mamy nadzieję, że za rok znów się wszyscy spotkamy!!

Do zobaczenia!

Autor:

Ewa Polak – instruktor terapii zajęciowej

Joanna Demska – instruktor terapii zajęciowej

taniecKrólewna Śnieżka

Komentarze

  1. moje
    | Odpowiedz

    fajnie bylo ale sie skonczylo

  2. Olga
    | Odpowiedz

    Cudnie! Fajnie potraficie się bawić. Jakie świetne przebrania. Gratuluję!

Zostaw swój komentarz